Omalovánky – Nezbedná pastelka na dvorku

Omalovánky s obtížností číslo 2, formátu A5, jsou plné zvířátek na 14 listech a obohaceny o jednoduchá grafomotorická cvičení a stínové pexeso. Gramáž 250 g.

39 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Omalovánky – Nezbedná pastelka na dvorku
Nezbedná pastelka Kouzelné omalovánky Art pro Vás 1
Autorský vzor

Detailní popis produktu

Perfektní způsob, jak udržet vaše děti aktivní a kreativní! Tato omalovánka formátu A5 je tištěná na pevném papíru a nabízí jedinečnou kombinaci zábavy a vzdělávání.

Nezbedná pastelka na dvorku je nejen o obyčejném omalování, ale taktéž o rozvoji jemné motoriky, díky zařazením grafomotorických cvičení. Vaše děti se tak budou nejen bavit, ale zároveň posílí své dovednosti a schopnosti, které jsou nezbytné pro jejich další vývoj.

Tato omalovánka je navíc doplněná o stínové pexeso, které rozvíjí schopnost dětí koncentrovat se, pozorovat a porovnávat. Při hře tak budou trénovat svoji paměť a logické myšlení.

Nezbedná pastelka na dvorku je navržená pro děti, které milují kreativitu a zábavu. Je to ideální dárek, který děti zaujme na hodiny a zároveň je podpoří v jejich vývoji.

Proč si objednat Nezbednou pastelku na dvorku:

1. Stimuluje kreativitu a fantazii: kreslením a omalováním budou děti rozvíjet svou tvořivost a představivost.
2. Rozvíjí jemnou motoriku: grafomotorická cvičení pomáhají v rozvoji jemné motoriky a koordinace rukou.
3. Posiluje koncentraci a paměť: stínové pexeso v příloze je skvělou hrou na rozvoj pozornosti, paměti a logického myšlení.
4. Zajistí hodiny zábavy: nezbedná pastelka na dvorku zaujme vaše děti na několik hodin, poskytne jim zábavu a vzdělání v jednom.
5. Je to ideální dárek: ať už hledáte dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost, Nezbedná pastelka na dvorku je tou nejlepší volbou!