Omalovánky – Kouzelná ZOO

Omalovánky s obtížností číslo 2, formátu A4, jsou plné zvířátek na 16 listech a obohaceny o jednoduchá grafomotorická cvičení. Gramáž 250 g.

 

69 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Omalovánky – Kouzelná ZOO
Zoo Kouzelné omalovánky Art pro Vás 1
Autorský vzor

Detailní popis produktu

Představujeme vám Omalovánky – Kouzelná ZOO, neodolatelný produkt, který učiní dětské zážitky nezapomenutelnými. Vstupte do kouzelného světa ZOO, kde děti objevují radost z tvořivosti a rozvíjejí svoji jemnou motoriku.

Omalovánky – Kouzelná ZOO jsou naše nejnovější a nejlepší řešení pro kreativní zábavu a edukaci vašich dětí. Tyto omalovánky jsou tištěné na vysoce kvalitním 190 g papíru, který je dostatečně pevný, aby odolal jakékoliv dětské tvořivosti. Každý list formátu A4 skrývá jedinečný obrázek oblíbených zvířátek z ZOO, doplněný o grafomotorická cvičení na spodní části listu.

Omalovánky jsou skvělým nástrojem pro rozvoj dětské kreativity a zvědavosti. Dítě se pomocí nich zábavnou formou učí koncentraci, preciznosti a trpělivosti. Zároveň mu poskytnou hodiny a hodiny kreativní zábavy. Navíc, díky grafomotorickým cvičením, pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a celkově podporují vývoj dítěte.

Všem malým umělcům umožní prozkoumat a objevit kouzlo světa zvířat, rozvinou jejich představivost a podpoří jejich lásku k přírodě a zvířatům. Navíc, omalovánky jsou skvělým způsobem, jak děti zaujmout a zabavit, zatímco máte chvilku pro sebe.

 

Neodkládejte a objednejte Kouzelné omalovánky - ZOO ještě dnes! Překvapte své dítě kouzelným světem plným zvířat a dovolte mu objevovat, učit se a tvořit.